25 let (1994 - 2019)
EPDA Facebook

Úžasný výlet PK Uherské Hradiště do Trenčína

Vydáno: 6.8.2017, 16:19
Rubrika: Uh. Hradiště | komentáře (1)

Úžasný výlet PK Uherské Hradiště do Trenčína

 

     Když v červnu přišlo pozvání z Kanceláře senátora Valenty na zájezd pro náš hradišťský Parkinson klub na tři dny do Trenčína, byli jsme nadšení. Žádost jsme měli podanou víc než rok, zájem o tuto sponzorskou akci je veliký. Nadaci Synot patří velké poděkování.

logo nadace  logo senator

     A tak v sobotu 22. července nastoupilo nás 40 výletníků do autobusu a nechali jsme se zavézt na Slovensko do Trenčína. Členové našeho Parki klubu, kamarádi ze zlínského klubu a naši blízcí rodinní příslušníci a přátelé.

     Čtyřhvězdičkový historický hotel Elizabeth pod obrovskou skálou s Trenčianským hradem je komfortně a moderně vybavený a my jsme si to užívali jako praví ,, účastníci zájezdu“. P7234082Kromě plného servisu v hotelové restauraci jsme měli také k dispozici welnes centrum ve stylu římských lázní s bazénem, vířivkami a několik druhů saun. Chvíli nám trvalo, než jsme pochopili všechny ty dotykové ovládátka a spouštěče bublin, trysek, vůní a mlh. No úúúúžasné! Naše těla a duše pookřály natolik, že při další návštěvě welneska jsme tam už byli celá velká parta a v bazénu se cvičilo a tancovalo. P7244085 

     

  V neděli 23. 7. jsme měli na programu prohlídku Trenčianského hradu. A že jsme se pořádně zapotili, než jsme nahoru vyšplhali! Včetně našich V.I.P. kamarádů, kterým hotel zprostředkoval odvoz taxíkem až nahoru na nádvoří.

 

V pondělí 24. 7. nás čekal autobus na závěrečný výjezd do lázeňského městečka Trenčianské Teplice. Po procházce s průvodkyní jsme se stali

P7234075

 hosty v relaxačním středisku Zelená Žaba. Po koupání ve venkovním nerezovém bazénu s různými vodními atrakcemi čekal oběd na terase s výhledem do lesa a …už to bylo.

     P7234046Ještě pivko, suvenýry, zmrzlina…a cesta domů. Prostě parádní zážitek. Všem účastníkům za něj patří mé poděkování.

Petra Pé Bočková

 

P7234050P7224016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Činnost Parkinson klubu Uherské Hradiště podporují

Siempelkamp   Slovácko

SYNOT

 

Bočková Parkinson klub Uherské Hradiště, Společnost Parkinson, z. s.
Předsedkyně Ing. Petra Bočková
Mobil 724141062
E-mail peebockova@seznam.cz

Členové PK Uherské Hradiště

P4163212