25 let (1994 - 2019)
EPDA Facebook

Úžasný výlet PK Uherské Hradiště do Trenčína

Vydáno: 6.8.2017, 16:19
Rubrika: Uh. Hradiště | komentáře (1)

Úžasný výlet PK Uherské Hradiště do Trenčína

 

     Když v červnu přišlo pozvání z Kanceláře senátora Valenty na zájezd pro náš hradišťský Parkinson klub na tři dny do Trenčína, byli jsme nadšení. Žádost jsme měli podanou víc než rok, zájem o tuto sponzorskou akci je veliký. Nadaci Synot patří velké poděkování.

logo nadace  logo senator

     A tak v sobotu 22. července nastoupilo nás 40 výletníků do autobusu a nechali jsme se zavézt na Slovensko do Trenčína. Členové našeho Parki klubu, kamarádi ze zlínského klubu a naši blízcí rodinní příslušníci a přátelé.

     Čtyřhvězdičkový historický hotel Elizabeth pod obrovskou skálou s Trenčianským hradem je komfortně a moderně vybavený a my jsme si to užívali jako praví ,, účastníci zájezdu“. P7234082Kromě plného servisu v hotelové restauraci jsme měli také k dispozici welnes centrum ve stylu římských lázní s bazénem, vířivkami a několik druhů saun. Chvíli nám trvalo, než jsme pochopili všechny ty dotykové ovládátka a spouštěče bublin, trysek, vůní a mlh. No úúúúžasné! Naše těla a duše pookřály natolik, že při další návštěvě welneska jsme tam už byli celá velká parta a v bazénu se cvičilo a tancovalo. P7244085 

     

  V neděli 23. 7. jsme měli na programu prohlídku Trenčianského hradu. A že jsme se pořádně zapotili, než jsme nahoru vyšplhali! Včetně našich V.I.P. kamarádů, kterým hotel zprostředkoval odvoz taxíkem až nahoru na nádvoří.

 

V pondělí 24. 7. nás čekal autobus na závěrečný výjezd do lázeňského městečka Trenčianské Teplice. Po procházce s průvodkyní jsme se stali

P7234075

 hosty v relaxačním středisku Zelená Žaba. Po koupání ve venkovním nerezovém bazénu s různými vodními atrakcemi čekal oběd na terase s výhledem do lesa a …už to bylo.

     P7234046Ještě pivko, suvenýry, zmrzlina…a cesta domů. Prostě parádní zážitek. Všem účastníkům za něj patří mé poděkování.

Petra Pé Bočková

 

P7234050P7224016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo liga

 

V roce 2020 spustíme Parkinson ligu stolního tenisu, kde budou kluby bojovat o pohár Společnosti Parkinson, z.s., ve stolním tenise. Do bodování budou zařazeny stávající klubové turnaje, časem se třeba objeví další.
Vyhlášení vítězných klubů, jejichž hráči získají nejvíc bodů v kategorii mužů a žen, bude provedeno na posledním turnaji v roce v Brně.

 

TURNAJE:

18. 3. 2020  Sportovní hry Předměřice nad Labem

16. 5. 2020   Turnaj ve stolním tenise Hradec Králové

září,říjen       Olomouc

listopad        Brno

 

PROPOZICE

čtěte zde