25 let (1994 - 2019)
EPDA Facebook

Jsme sportovně nesoutěživí, ale šikovní

Vydáno: 10.6.2018, 14:18
Rubrika: Uh. Hradiště, Články | komentáře (0)

Jsme sportovně nesoutěživí, ale šikovní

Jsme sportovně nesoutěživí, ale šikovní

Když jsem na Valné hromadě v Praze vyřizovala ostatním předsedům klubů pozdrav z Hradišča a omluvu našich členů za to, že se nezúčastňujeme jejich klubových sportovních aktivit, vzbudilo to docela silnou reakci…Zaskočilo mě to, ale stojím za svými lidmi :,, Promiňte nám, že k vám nejezdíme sportovat, nejsme ignoranti. Prostě jsme fakt málo soutěživí a necestovací k tomu.“

Jsme zato šikovní cvičenci, o našich pravidelných středečních cvičeních už se několikrát psalo. Rekondiční zdravotní cvičení jsou základem udržování pohyblivosti nejen Parkinsoniků. A kolektivní snažení a funění a povzbuzování je silnou hnací silou. Samozřejmostí je individuální rozpohybovávací cvičení doma – v klidu a pohodlí domova – podle svých momentálních možností – na svém čistém koberci při relaxační hudbě – v čase, který mi vyhovuje …No už přímo slyším, jak se smějete…chachacha…cvičit sám doma, když to domácí pohodlí a momentální své možnosti můžu věnovat čemukoliv jinému… UH 55Ale vážení přátelé pohybových aktivit! Právě proto, že se nám samotným doma rozcvičovat ztuhlé klouby a svaly nechce, proto máme klubové společné setkávání!!!!! Sdílená starost je poloviční starostí a sdílená radost se stává dvojnásobnou. Přijeďte se za námi podívat.

Přikládám foto z rekondičního pobytu na Radějově, Zdenka s Danou nás tentokrát učily cvičení s vibračními kruhy smovey. Nadchlo nás to a budeme si je postupně z dotačních a sponzorských příspěvků pořizovat. Děkujeme za dobrý typ.

S přáním krásného Dnes a pohodového Furt Petra Pé Bočková

logo liga

 

V roce 2020 spustíme Parkinson ligu stolního tenisu, kde budou jednotlivé kluby jako týmy bojovat o pohár Společnosti Parkinson, z.s., ve stolním tenise. Do bodování budou zařazeny stávající klubové turnaje, časem se třeba objeví další.
Vyhlášení vítězných klubů, jejichž hráči získají nejvíc bodů v kategorii mužů a žen, bude provedeno na posledním turnaji v roce v Brně.

 

TURNAJE:

18. 3. 2020  Sportovní hry Předměřice nad Labem

16. 5. 2020   Turnaj ve stolním tenise Hradec Králové

září,říjen       Olomouc

listopad        Brno

 

PROPOZICE

čtěte zde