EPDA Facebook

AKCE STŘÍBRNÝ RYBNÍK 2013

Vydáno: 26.7.2013, 20:11
Rubrika: Hradec Králové | komentáře (0)

AKCE STŘÍBRNÝ RYBNÍK 2013
Už tradiční akce Parkinson klubu Hradec Králové se vydařila.
 

Akce Stříbrný rybník 2013

Lumír Pospíšil     Ano, je 18. červana 2013, 12 hodin a na určeném místě se začínají scházet organizatoři akce. Navíc bylo od 13 hodin zařazeno jednání o situaci v klubu. O tom bude psáno někde jinde. Ale je nutno na úvod říci, že jsme si nemohli snad více přát. Počasí nadherné, slunce pálilo až moc a  v tomto žhavém počasí se začala rozjíždět zábava.

    Rozjezd byl pozvolný a najednou jsme byli překvapeni milou navštěvou členů klubu Parkinson Pardubice, vedené Jirkou Valou. Dalšími účastníky, kteří se s námi přijeli pozdravit, byli tito členové: p. Sodomka, Zakopalovi, paní Kasková, Hajková a Braunová. (Pokud jsem někomu spletl jméno, tak promiňte, seznam jsem dostal na tácku od opékání a bojové podmínky patří k takovým akcím.) Dalším milým hostem na naší akci byla paní Květa Kánská, která nám měla co říci, a proto byla neustále obklopena diskutujícími. 


     A jak se povídalo, jedlo a pilo, tak utíkal i čas našeho setkání. Pozdě, ale přece, dorazili na náš sraz Zuzana Michálková ze Slovenské společnosti parkinsoniků a Milan Vokráčko. Po jejich příjezdu se diskutovalo hlavně o Parkinsoniadě v Pieštanech a o možnostech léčby Parkinsonovy choroby. A najednou bylo 21 hodin a někteří, kteří ještě po tak horkém dnu neměli dost, si šli zahrát stolní tenis a vykoupat se ve Stříbrňáku.

Byla to jedna z velmi vydařených akcí.              

 

Parkinson logo (1)

S.Pospíšilová-PK Hradec Kr. Parkinson klub Hradec Králové, Společnost Parkinson, z. s.
Předsedkyně  Stanislava Pospíšilová 
Tel.:  737747263 
E-mail:  stanapospisilova@seznam.cz
Web:  http://www.infoparkinson-h-k.estranky.cz/