Kancelář: Volyňská 20, 100 00 Praha 10
Úřední hodiny: pondělí a středa, 8:00 - 15:00
Č. účtu: 1766 806 504/0600
E-mail: kancelar@spolecnost-parkinson.cz
Telefon: (+420) 272 739 222
EPDA Facebook

Bowling Olomouc 2017

Vydáno: 2.7.2017, 23:16
Rubrika: Olomouc, AKCE | komentáře (0)

Bowling Olomouc 2017

 

Olomoucký Klub Parkinson pořádal dne 3. června 2017 tradiční turnaj v bowlingu. Do přípravy se zapojilo mnoho členů klubu Olomouc, jejichž pomoc byla neocenitelná. Za perfektně zvládnutou organizaci dvoukolového turnaje a chutný oběd děkujeme Sportcentru Best.

Soutěžního klání se účastnilo přes 40 soutěžících z klubů Olomouc, Brno, Ostrava, Slovácko, Krnov a jako obvykle nejvíce soutěžících přijelo z klubu Rožnov pod Radhoštěm. Soutěže neznají hranice.

Akci jsme zahájili minutou ticha a vzpomínkou na Pepu Salavce, dlouholetého člena olomouckého klubu a organizátora turnaje v bowlingu, který nás nedávno opustil. Ke vzpomínce jsme připojili písničku “Báječná ženská”, kterou měl Pepa tak rád.

Pak jsme se pustili do soutěžního klání. Soutěžili nemocní i zdraví (doprovod). Pan Parkinson nás sice neopustil, často ale stál opodál. Svědčí o tom fotky.

Vítězem v kategorii mužů se stal Libor Jaša z brněnského klubu, kategorii žen vévodila Jana Machalová z domácího klubu Olomouc a v kategorii doprovod první místo obsadil Jaroslav Melichar z Olomouce. V soutěži družstev nejlepšího výsledku dosáhl tým Brna.

Výsledky i ostatních hráčů jsou důkazem toho, že všichni se snažili a byli úspěšní. Jen občas se někomu nedařilo, ale to už patří k životu.

Na závěr chci vzpomenout ještě jednou na Pepu Salavce. Jeho jméno nás bude provázet i na dalších soutěžích. Memoriál Josefa Salavce v bowlingu bude v Olomouci probíhat každý rok.

Poděkování patří také všem sponzorům turnaje. Věcné ceny do soutěže věnovala řada firem a organizací: Křižovatka Olomouc, EPAVA, Statutární město Olomouc, Zlatá farma paní Mádrová, FTK UP Olomouc. Krásné poháry a medaile vítězům zajistila firma Husička. Za peněžité dary děkujeme firmě Kovomont Přerov a členu klubu panu Vlkovi.

 

Děkujeme všem za účast a těšíme se příští rok na viděnou…

Klub Parkinson Olomouc

 

Přílohy

Bowling Olomouc 2017

AKCE SENIORSKÝCH ORGANIZACÍ