Kancelář: Volyňská 933/20, 100 00 Praha 10
Úřední hodiny: pondělí a středa, 8:00 - 15:00
Č. účtu: 1766 806 504/0600
E-mail: kancelar@spolecnost-parkinson.cz
Telefon: (+420) 272 739 222
EPDA Facebook

Pozvánka na pobyt v Radějově

Vydáno: 21.2.2018, 20:42
Rubrika: ozdravné pobyty čl, AKTUALITY_1 | zpět na článek

Pozvánka na pobyt v Radějově

 

Pozvánka na rekondiční pobyt na jižní Moravu do hotelu RADĚJOV20180220_111853_resized[8252]                  V termínu 12. – 19. května 2018 chystáme rekondiční pobyt v hotelu Radějov, který se nachází nedaleko od Strážnice v Bílých Karpatech.

Budeme využívat prostorné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje kategorie standard*** v hlavní budově. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, některé pokoje jsou s balkónem. V hotelu je výtah, ale do pokojů této kategorie se nelze dostat s vozíčkem na sociální zařízení – WC a koupelna samostatně. Chodba před WC je dostatečně široká, tak se domnívám, že lze vozíček příp. chodítko ponechat přede dveřmi.

V každém případě konzultujte vaše potřeby předem se mnou. V hotelu jsou velmi ochotní vyhovět. Vstup do hotelu hlavním vchodem je po několika schodech, bez problémů se jim vyhnete, když vstoupíte přes restauraci.

V hotelu budeme využívat salónek pro aktivizační činnosti, také je zde herna na stolní tenis. V budově naproti – cca 30 m – máme domluvenou prostornou místnost na cvičení vybavenou židlemi a také přilehlou terasu pro cvičení venku. V areálu je hřiště a ohniště. Také nám p. majitel nabízí vinný sklípek, ve kterém se můžeme pobavit večer.

Čeká na nás Chráněná přírodní rezervace Čertoryje, zapsaná na seznam UNESCO, můžeme se vydat na procházku na nedaleké Keltské hradiště, či do blízké daňčí obory v Pusté, navštívit salaš v Travičné, nebo se vydat po stopách Moravského folkloru a vína do města památek Strážnice, kde můžeme navštívit městské muzeum nebo historický zámek. Také máte jedinečnou příležitost obejmout i oskeruši – strom Slovácka a největší ovocný strom v Evropě.

Vzhledem k vycházkovým terénům bude pobyt zaměřen na chůzi s holemi Nordic walking a také se smovey, nebudete však ochuceni o zdravotní cvičení (novinka – vibrační kruhy smovey), logopedii a aktivizaci.

Pro ubytované nabízí zařízení mnoho balíčků se zvýhodněným vstupem do nového Wellness centra (Saunový svět, vířivka, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, ochlazovací bazén, relaxační zóna, masáže). Wellness budeme mít možnost vyzkoušet na začátku pobytu zdarma. Mě hodně zaujal Kneippův chodník s kamínky a střídavě teplou a studenou vodou.

Hotel byl dříve rekreačním zařízením továrny na výrobu letadel LET Kunovice, nynější majitel vše postupně vylepšuje a rekonstruuje. Ve svém hotelu má tři priority: čistota prostředí, dobré jídlo, zábava pro hosty.

Více najdete na: www.hotel-radejov.cz

Snídaně jsou podávány formou bufetu, oběd bude jednotný a večeři si budete moci vybrat ze dvou jídel.

Velkou novinkou je doprava autobusem z Uherského Hradiště, která bude zdarma. Autobus plánujeme přistavit na 11 hodin, aby navazoval na pražský rychlík, který přijede v 10:33 hod.

Všechny dotazy a přihlášky směrujte na:

PŘIHLÁŠKA

Ing. Zdenka Kymlová, ul. Dolní 2952, Zlín 760 01


pk-zlin@spolecnost-parkinson.cz


774 987 563, 775 760 802

 

» Ke článku se zatím nikdo nevyjádřil

čtyřipluspět=